13th August 12:59am (GMT-5)

Yesterday Scores

F 12/08 22:19 Indigo+ 4-1 Sunrise+ ( Pred )
F 12/08 22:05 Dachniki 5-7 Diavoly ( Pred )
F 12/08 22:01 Viper+ 4-2 Flame+ ( Pred )
F 12/08 21:35 Drozdy 4-7 Svyatye
F 12/08 21:22 Indigo+ 2-1 Flame+ ( Pred )
F 12/08 21:10 Soroki 7-7 Dachniki
F 12/08 20:45 Diavoly 6-6 Drozdy
F 12/08 20:45 Sunrise+ 2-2 Flame+ ( Pred )
F 12/08 20:35 Dallas 1 0-1 Nashville 4 [0-0] ( Pred )
F 12/08 20:30 Dallas 1 0-1 Nashville SC 4 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 20:20 Soroki 3-6 Svyatye
F 12/08 20:00 Juarez 2 0-2 Guadalajara 1 4 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 19:30 Bahia 1-0 Coritiba 5 [1-0] ( Pred H2H )
F 12/08 19:29 Znamya+ 2-5 Alpha+ ( Pred )
F 12/08 19:05 Drozdy 5-7 Dachniki
F 12/08 19:01 Diavoly 2-9 Svyatye
F 12/08 18:15 Diavoly 3-4 Soroki
F 12/08 17:14 Spartak+ 8-6 Ajax+ ( Pred )
F 12/08 16:56 Zenit+ 4-4 Barcelona+ ( Pred )
F 12/08 16:51 Inter+ 5-5 Real+ ( Pred )
F 12/08 16:15 Kambrijcy 2-8 Drakony ( Pred )
F 12/08 16:07 Inter+ 3-3 Juventus+ ( Pred )
F 12/08 16:00 Zenit+ 5-1 Spartak+ ( Pred )
F 12/08 16:00 CRB Maceio 2 1-0 Oeste 5 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 15:55 Yastreby 4-7 Skaligery ( Pred )
F 12/08 15:30 Shakery 5-7 Kambrijcy ( Pred )
F 12/08 15:10 Drakony 6-4 Yastreby ( Pred )
F 12/08 15:05 Ajax+ 5-4 Zenit+ ( Pred )
F 12/08 15:05 Juventus+ 3-3 Real+ ( Pred )
F 12/08 14:45 Ross County 3 2-2 Kilmarnock 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 12/08 14:45 Rangers 3-0 St. Johnstone 2 [2-0] ( Pred H2H )
F 12/08 14:45 Shakery 5-7 Skaligery ( Pred )
F 12/08 14:45 Motherwell 2 2-2 Livingston 1 [2-1] ( Pred H2H )
F 12/08 14:25 Yastreby 2-5 Kambrijcy ( Pred )
F 12/08 13:40 Yastreby 8-2 Shakery ( Pred )
F 12/08 13:35 Sud America 4 1-1 Rocha FC 2 5 [1-0] ( Pred )
F 12/08 13:30 JSK Rodgau 2 0-4 Bayern Alzenau [0-2] ( Pred )
F 12/08 13:30 SSV Erkrath 1 1 3-8 Wulfrath 1 [0-3] ( Pred )
F 12/08 13:30 Sud America 1-1 Rocha ( Pred )
F 12/08 13:30 TSG Sprockhovel 3 0-2 Bocholt [0-2] ( Pred )
F 12/08 13:00 Gleinstatten 2 2-0 Bad Gams 2 [1-0] ( Pred )
F (ET) 12/08 13:00 Reds-Voronezh 2 4-0 Legenda Voronezh 1 [2-0] ( Pred )
F 12/08 13:00 Telavi 3 0-0 Dinamo Tbilisi 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Liepaja 1 4 1-1 Ventspils 4 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Torns 1-1 Eskilsminne ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Gefle 0-3 Taby ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Djurgardens 4 2-1 Mjallby 1 [0-1] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Malmo 1 2-1 Orebro 2 [1-1] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Rodez Aveyron 2-0 Pau 2 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Wiener Viktoria 1 2-0 Stadlau [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Sered 1 5 4-0 Senica 1 3 [2-0] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Pohronie 7 1-2 DAC 1904 4 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 Brage 2 1-1 Norrby 3 [1-1] ( Pred H2H )
F 12/08 13:00 GAIS 1 0-0 Degerfors 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 12:55 NJS II 4-1 JaPS II 2 [2-1] ( Pred )
F 12/08 12:30 OTP 1 4-2 AC Oulu Akatemia 3 [0-2] ( Pred )
F 12/08 12:30 Komeetat 1 3-3 Warkaus JK 3 [2-2] ( Pred )
F 12/08 12:30 Bregenz 3-0 Austria Lustenau II [0-0] ( H2H )
F 12/08 12:15 Al Shamal 0-0 Muaither ( Pred )
F 12/08 12:00 Stal Brzeg 1 7-1 Polonia Nysa 4 [5-1] ( Pred )
F 12/08 12:00 TP-47 1 3 1-1 RoPo 6 [1-1] ( Pred )
F 12/08 12:00 Trnje 2 1-0 Lucko 3 [0-0] ( Pred )
F 12/08 12:00 Tallinna Kalev 6-3 Nomme United [4-2] ( Pred )
F 12/08 12:00 Berga 1-1 Sollentuna ( Pred H2H )
F 12/08 12:00 Avranches 5-4 Le Havre ( Pred )
F 12/08 12:00 Polonia-Stal 3 1-2 Kluczbork 3 [1-2] ( Pred )
F 12/08 12:00 Tataouine 2-1 Stade Tunisien [1-0] ( Pred H2H )
F 12/08 11:55 Liry 1 1-0 KyPa 1 [0-0] ( Pred )
F 12/08 11:55 AC Barca 2-0 FCJ Blackbird 2 [2-0] ( Pred )
F 12/08 11:55 Al Jeel 0-2 Ohud Medina ( H2H )
F 12/08 11:50 Damasta 0-2 PAO Krousona 2 [0-1] ( Pred )
F 12/08 11:45 Aristocrats 3-6 Orly ( Pred )
F 12/08 11:30 Veszprem 1 2 2-0 Bicskei 1 [0-0] ( Pred )
F 12/08 11:30 Zbrojovka 1 2-3 Lisen 2 [1-2] ( Pred H2H )
F 12/08 11:30 Vac 4 0-0 Honved II 3 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 11:30 NK Trešnjevka 1 2-0 Maksimir 2 [2-0] ( Pred )
F 12/08 11:25 Sopron 4 1-1 Lipot SK 5 [0-1] ( Pred )
F 12/08 11:25 Egri 3 0-2 Budapesti VSC 3 [0-1] ( Pred )
F 12/08 11:25 Taksony 3 2-2 Monori 1 2 [0-1] ( Pred )
F 12/08 11:25 Brodyagi 7-3 Pushkari ( Pred )
F (ET) 12/08 11:15 Armada Kemerovo 6-4 Rise of rice [3-3] ( Pred )
F 12/08 11:00 Sarajevo 4 1-0 Tuzla City 2 [1-0] ( Pred H2H )
F 12/08 11:00 LKS Lagow 4 2-1 Hetman Zamosc 2 [1-1] ( Pred )
F 12/08 10:55 Rapid Wien 5-3 SFC Opava 1 [0-2] ( Pred )
F 12/08 10:40 Orly 7-5 Brodyagi ( Pred )
F 12/08 10:25 Morocco + 2-0 Libya + ( Pred )
F 12/08 10:15 Gornyaki 5-7 Pushkari ( Pred )
F 12/08 10:05 Beijing+ 2-4 Tokyo+ ( Pred )
F 12/08 10:00 Letniy Dozhdik 1 4 0-3 SSH-75 1 [0-0] ( Pred )
F 12/08 10:00 Capital CF 1-1 Real 4 ( Pred H2H )
F 12/08 10:00 FC Tver 4-2 Chita ( Pred H2H )
F 12/08 09:50 Shanghai+ 4-3 Tokyo+ ( Pred )
F 12/08 09:15 Angola + 1-1 Morocco + ( Pred )
F 12/08 09:12 Beijing+ 2-2 Osaka+ ( Pred )
F (ET) 12/08 09:10 GRES Kemerovo 4-1 Druzhina [2-0] ( Pred )
F 12/08 09:10 Brodyagi 4-7 Gornyaki ( Pred )
F 12/08 08:55 Istiklol 2 3-0 Faizkand 3 [1-0] ( Pred H2H )
F 12/08 08:00 Kuktosh U21 1 3-2 Hatlon U21 2 [2-1] ( Pred )
F 12/08 07:32 Shanghai+ 1-1 Beijing+ ( Pred )
F 12/08 07:30 Ashfield 1 6-2 Swan United 2 [2-1] ( Pred )
F 12/08 07:30 Libya + 1-1 Angola + ( Pred )
F 12/08 07:30 Quinns 5 0-2 Western Knights 2 [0-0] ( Pred )
F 12/08 07:30 Mandurah City 2 1-1 Subiaco 1 [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 07:28 Yuzhane 5-4 Zebry ( Pred )
F 12/08 07:10 Grify 5-5 Volki ( Pred )
F 12/08 06:45 Fialki 5-7 Yuzhane ( Pred )
F 12/08 06:30 Tochigi 2-1 Fagiano Okayama 1 [1-1] ( Pred H2H )
F 12/08 06:14 Zebry 8-4 Grify ( Pred )
F 12/08 06:00 Shanghai SIPG 2-1 Wuhan Zall 3 [0-1] ( Pred H2H )
F 12/08 06:00 Consadole Sapporo 1-1 Yokohama [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 06:00 Ehime 0-1 Montedio Yamagata 1 [0-1] ( Pred H2H )
F 12/08 06:00 Ryukyu 1 1-2 Ventforet Kofu [0-0] ( Pred H2H )
F 12/08 05:55 Fialki 5-6 Volki ( Pred )
F 12/08 05:25 Spain+ 3-3 Colombia+ ( Pred )
F 12/08 05:15 Zebry 6-5 Volki ( Pred )
F 12/08 05:05 Tyumen 1 4-0 Tobol Tobolsk 3 [2-0] ( Pred )
F 12/08 05:00 South Cardiff 1 4-1 Kahibah 1 [1-1] ( Pred )
F 12/08 05:00 Horn 1 0-4 Sparta Prague 2 [0-2] ( Pred H2H )
F 12/08 05:00 Freiburg U19 3-1 Bahlinger U19 [3-1] ( Pred )
F 12/08 04:35 Volki 6-5 Yuzhane ( Pred )
F 12/08 04:30 Angkor Tiger 2-3 Prey Veng [0-3] ( Pred )
F 12/08 04:16 France+ 3-3 Spain+ ( Pred )
F 12/08 04:10 Zebry 2-7 Fialki ( Pred )
F 12/08 04:00 Karvina 1 2-0 GKS Jastrzebie [1-0] ( Pred )
F 12/08 03:10 Pavliny 7-8 Klinki ( Pred )
F 12/08 03:03 Borussia D+ 2-4 Roma+ ( Pred )
F 12/08 02:25 Gonchary 7-5 Pavliny ( Pred )
F 12/08 02:20 Brazil+ 3-8 Chile+ ( Pred )
F 12/08 02:05 Mexico+ 1-3 Argentina+ ( Pred )
F 12/08 01:59 Klinki 2-8 Kampaniytsy ( Pred )
F 12/08 01:40 Gonchary 3-7 Kanareyki ( Pred )
F 12/08 00:55 Klinki 2-7 Kanareyki ( Pred )
F 12/08 00:34 Mexico+ 6-4 Brazil+ ( Pred )
Contact Us